Trnavské rybníky
reklama

Zháňate biliard či stolný futbal? Sportino vám pomôže

AKTUALITY - Firmy | 25.3.2013, 15.37, inzercia

Hľadáte možnosti ako si spestriť voľný čas a zabaviť sa s priateľmi? Veľa zábavy sa dá užiť pri stolnom futbale, biliarde, šípkach či spoločenských hrách. Navyše, teraz môžete mať spomínané produkty doma za dobrú cenu vďaka novootvorenej predajni Sportino.

Zháňate biliard či stolný futbal? Sportino vám pomôže

Produkty si môžete osobne prezrieť v predajni.


Spoločnosť Unihouse prevádzkuje jedinú predajňu hracích stolov a príslušenstva s vlastným showroomom v Trnavskom kraji. Priamo na prevádzke si môžete osobne otestovať a vybrať produkt či iné doplnky.

 

Predajňa sídli len pár desiatok metrov od Bratislavskej cesty.


Predajňu a sídlo firmy nájdete na adrese Zlievarenská 1, Trnava, v budove Praktiku – teda na starej bratislavskej ceste smerom na Cífer za predajňou Begam (predajca áut značky Peugeot).

 

V minulosti predajňa niesla názov Praktik Computers, po zmene vlastníckych vzťahov prešla pod firmu Unihouse, kde je konateľom Stanislav Čaklovič, ktorý vo firme Praktik pracoval viac ako 9 rokov.


Spoločnosť Unihouse naďalej ponúka na predajni výpočtovú techniku a zabezpečuje aj záručný a pozáručný servis počítačových zostáv Praktik, notebookov a komponentov do počítačov. Celý sortiment nájdete na známej stránke www.praktikpc.sk

 

Na prevádzke majú rôzne druhy stolného futbalu.


Po novom si tu môžete zakúpiť okrem výpočtovej techniky aj športový sortiment ako stolný futbal, stolný aj vzdušný hokej, biliardové a stolnotenisové stoly s príslušenstvom, sadu na poker či šípky.

 

To všetko v rôznej kvalite – od rekreačnej úrovne na domáce využitie až po stoly pre firmy, školy a organizácie, či na profesionálnu hru.

 

Stolný futbal Garlando patrí k vyhľadávaným atrakciám.


Unihouse dlhodobo udržiava kontakt so špičkovými svetovými výrobcami herných stolov. Na Slovensku zastupujú talianskeho výrobcu stolných futbalov Garlando.


„Na trhu je táto firma už viac ako päťdesiat rokov. Najnovšie spolupracujeme aj so značkou Bufallo, ktorá má tiež široký sortiment hracích stolov. Z biliardových stolov oficiálne distribuujeme značku ProyaSport. Kvalitný stôl sa dá zakúpiť už od 350 eur. Zároveň ponúkame na predajni aj všetky potrebné doplnky pre hráčov a herne, obľúbené su aj pingpongové stoly a rakety značky Stiga“ vraví konateľ Unihouse Stanislav Čaklovič.

 

Náhradná výbava k stolnému futbalu.


Sportino má aj širokú ponuku na letné športovanie. K dispozícii sú obľúbené futbalové bránky, lopty, basketbalové koše stojanové aj na zavesenie na stenu, výhodné trampolínové sety, lietajúce frisbee disky, populárne hackiesky, badmintonové rakety a mnoho iného, čo zaručene nenájdete bežne v žiadnej športovej predajni .

 

Na leto do záhrady pre deti. Ako vyšité.

 

Na svoje si tu prídu aj vyznávači spoločenských hier, v ponuke sú aj rôzne fitness doplnky značky Reebok. Od strojov, cez činky až po fit lopty a rôzne iné pomôcky na cvičenie.


Majitelia barov a herní tu nájdu vhodný sortiment pre vylepšenie svojej prevádzky, náhradné a servisné diely, alebo výhodné nové stoly na prevádzku.

 

Biliard je hra, pri ktorej sa dá výborne oddýchnuť.


„Mnohí si už vyrátali, že ak majú hrací stôl iba v prenájme, dostanú z prijmú len malú čiastku. Ak si ho však do svoje prevádzky zakúpia, v priebehu pár mesiacov sa im investícia vráti a stôl začne zarábať. Dokonca vieme produkt predať aj na splátky cez spoločnosti Quatro alebo Homecredit“ pokračuje Čaklovič.

 


„Produkty ako stolný futbal, vzdušný hokej a stolný tenis aj krátkodobo prenajímame na firemné akcie a domáce oslavy. Dostávame spätnú väzbu, že ide o výbornú zábavu pre návštevníkov rôznych spoločensky-športových akcií, mnohí určite poznajú naše stoly z festivalu spoločenských hier, kde sa každoročne prezentujeme.“

 

Vzdušný hokej je čoraz populárnejší.


Mimochodom, v Sportine sú hrdí na fakt, že svojho času si tu kúpil stolnotenisový stôl aj bývalý primátor Trnavy Štefan Bošnák, cyklista Peter Velits zas hráva biliard na stole Proyasport.


Najpredávanejší tovar si môže zákazník pozrieť a fyzicky ohmatať aj na prevádzke. Pre „cezpoľných“ je k dispozícii internetový e-shop, ktorý ponúka najväčšiu ponuku hracích stolov a príslušenstva na Slovensku za prijateľné ceny.

 

Vzdušný hokej spoločnosť aj prenajíma.


Priamo na webovej stránke spoločnosti Unihouse www.garlando.sk nájdete aj aktuálne akciové zľavy. Momentálne dosahujú výšku až 30 percent na vybrané produkty, určite sa oplatí kúpiť si napríklad trampolínový set v predsezónnej akcii.


A ako je to s dopravou tovaru? „V rámci Trnavy a okolia vieme vybaviť auto, do ostatných kútov Slovenska posielame zásielky kuriérskou spoločnosťou alebo si ľudia môžu tovar vyzdvihnúť priamo u nás.“


Predajňa Sportino je otvorená v pondelok až piatok od 9.00 do 17.30, v sobotu od 9.00 do 12.00. Väčšina najpredávanejšieho tovaru sa nachádza priamo na sklade, pri vybraných stoloch je zákazková výroba s dodaním už do 10 dní.

 

 

 

Pre lepšiu orientáciu
Predajňa Sportino – Unihouse, s.r.o.
Zlievarenská 1, Trnava
917 02 Trnava
tel.: 033/5903221, 0908 888 519
GPS súradnice predajne: 48.356548 , 17.575344

www.garlando.sk

www.praktikpc.sk

 

Otváracia doba:
Po-Pi: 9.00 – 17.30
So: 9.00 – 12.00

 

 

 

Z ďalšej ponuky priamo na predajni vyberáme:

Takýto štýlový stôl môžete mať doma aj vy.

 

Všetko, čo potrebujete k biliardu.

 

 

  

Taliansko verzus Nemecko.

 

Hokejové majstrovstvá sveta sa blížia, zahrajte si doma s kamarátmi kvalifikáciu.

 

Náhradné diely na stolný hokej.

  

Sada na poker.

 

Spoločenské hry.

 

Šípky.

 

 

K dispozícii majú na predajni aj rôzne typy lôpt.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama