Trnavské rybníky
reklama

Stanislav Jarábek novým trénerom Smoleníc

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 9.3.2011, 00.00, Ján Král

SMOLENICE – Vyzerá to na obrat k lepšiemu. V súvislosti so Smolenicami sa cez zimu povrávalo hocičo. Vo verejnosti sa šírila šuškanda o existenčných problémoch tímu. Napokon však všetko bude inak.

Stanislav Jarábek novým trénerom Smoleníc

Dokazuje to aj fakt, že klub získal skutočne renomovaného trénera. Stal sa ním legendárny stopér Spartaka Stanislav Jarábek. „V piatok som sa bol na mužstvo prvýkrát pozrieť, v sobotu som videl víťazstvo v prípravnom zápase a po ňom sme sa dohodli. Páči sa mi, že v mužstve je veľa domácich hráčov a vidno na nich, že chcú. Futbalu v obci treba momentálne pomôcť, navyše, je tu vízia, ako šport robiť trochu inak ako doteraz. Počas ligových prestávok bol vždy problém s kádrom, teraz by sa malo stavať hlavne na vlastných,“ priblížil prvé dojmy z nového pôsobiska Stanislav Jarábek.
Z kádra po zime odišli Klinovský (Horná Krupá), Jánoš (hľadá si angažmán), Zázik (Hrnčiarovce) a Izakovič (Košolná). „Z Boleráza sme získali 21-ročného obrancu Petra Müllera. Udržali sme Bednára, Znamenáka, Jarábka i Kubiša. Zostáva i Galgóci, ktorý sa už pripravoval s Hornými Orešanmi. V rovnakom klube trénoval i Štibraný, o ňom ešte budeme s Hornými Orešanmi rokovať. Pracujeme ešte na troch príchodom. Kým ale nie sú papierovo dotiahnuté, nechám si mená pre seba,“ uviedol predseda smolenického klubu Radoslav Horník.
Jedna fáma kolujúca o Smoleniciach sa ale predsa len naplnila. Klub odhlasuje dorast z krajskej súťaže. „Robíme tak pre nedostatok hráčov. Uvedomujeme si, že musíme zaplatiť pokutu tisíc eur. Od leta doplníme tím zo žiackeho kolektívu a prihlásime ho do okresu. Dovtedy budú súčasní dorastenci hrávať za mládežnícky tím v Boleráze, ďalší prešli do nášho A-tímu,“ vysvetlil Radoslav Horník.

Púpavy pri aleji
reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama