Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Strhujúci súboj trnavských a bratislavských florbalistov nemal víťaza

ŠPORT - Florbal | 28.3.2013, 06.54, prispievatelia

Súboje florbalistov FBC 11 Trnava a Snipers Bratislava začínajú naberať špecifický ráz. Tímy sa pretekajú nie len v nadpriemerných výkonoch, ale takisto v organizačnej činnosti, keď Snipers v domácej hale Elán ponúkli tak isto ako Trnava ozvučenie, bufet a 50 burcujúcich divákov.

Strhujúci súboj trnavských a bratislavských florbalistov nemal víťaza

Ilustračné foto: Lukáš Grinaj

reklama


Zápasu teda nechýbalo nič. Snipers sa do Trnavčanov pustili vo vysokom nasadení a vyplatilo sa. Trnava úvodný tlak prespala a po desiatich minútach svojím nedôrazom v defenzíve pustila súpera do trháku 4:1. Do kabín sa po precitnutí Trnavy zaslúžene išlo za skorigovaného stavu 5:4 pre domácich.


Druhá tretina viac sadla Trnavčanom, keď dokázali preklopiť vedenie na svoju stranu a Snipers nehrozili zďaleka tak často ako v prvej tretine (7:6).


Záverečná tretina bola defenzívnejšie ladená a veľmi vyrovnaná. Snipers však dosiahli vyrovnanie stavu najprv na 7:7 a potom aj na 8:8 a body sa delili zaslúžene.

REDNOD
reklama


Z posledných štyroch vzájomných duelov sa štyri skončili remízou (6:6; 6:6; 6:6; 8:8) Všetci veria v repete vo finálové play-off, ktoré už bude musieť poznať víťaza!


Trnavu už čakajú iba dva domáce zápasy, v ktorých bude favoritom a po víťazstve v nich si s určitosťou udrží druhú priečku práve za Snipers.

 

Ďalší program:

13.4.: FBC 11 Trnava - Blueberries Modra
20.4.: FBC 11 Trnava - FBC Dragons Ružinov


Matej Vanta

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama