Futsal
Okresný futsal: Stopercentnú sezónu už majú iba Olympic a Atomik

FutsalOkresný futsal: Stopercentnú sezónu už majú iba Olympic a Atomik

Po štvrtom kole okresnej futsalovej súťaže zostali už iba dva tímy, ktoré v doterajšom priebehu sezóny nestratili ani bod. Olympic vyhral 6:0 nad Kabom, Atomik porazil 7:4 Merkúr. Obe družstvá majú...

Okresný futsal: Olympic deklasoval Zeleneč, Družbané opäť zakopli

FutsalOkresný futsal: Olympic deklasoval Zeleneč, Družbané opäť zakopli

Päť gólov Richarda Nebylu výraznou mierou prispelo k triumfu Olympicu nad Zelenčom, ktorý sa skončil napokon výsledkom 12:1. Úspešný kanonier sa tak dostal na čelo tabuľky strelcov a jeho tím...

Víťazný polčas nestačil, futsalisti po bojovnom výkone prehrali s Wild Boys

FutsalVíťazný polčas nestačil, futsalisti po bojovnom výkone prehrali s Wild Boys

Druhý gól Trnavčanov jeden rozhodca uznal, druhý nie. Zásah napokon platil.

Do Trnavy príde ašpirant na medailu, futsalistov vyzvú Wild Boys z Bratislavy

FutsalDo Trnavy príde ašpirant na medailu, futsalistov vyzvú Wild Boys z Bratislavy

Pred sobotným súbojom pripravil klub pre svojich fanúšikov malé prekvapenie.

Okresný futsal: Merkúr prekvapil Družbanov, Olympic po vysokej výhre prvý

FutsalOkresný futsal: Merkúr prekvapil Družbanov, Olympic po vysokej výhre prvý

V druhom kole okresnej futsalovej ligy sa o najväčšie prekvapenie postaral Merkúr, ktorý zdolal Družbanov vysoko 8:2.

Trnavskí futsalisti zdolali v extralige aj Podolie, hetrikom sa zaskvel Krcho

FutsalTrnavskí futsalisti zdolali v extralige aj Podolie, hetrikom sa zaskvel Krcho

Bíli Andeli museli vývoj skóre otáčať, po polčase prehrávali o jeden presný zásah.

Trnavskí futsalisti hostia v piatok Podolie, lístky sa dajú kúpiť aj cez internet

FutsalTrnavskí futsalisti hostia v piatok Podolie, lístky sa dajú kúpiť aj cez internet

Zápasový dres si v piatok kvôli autonehode neoblečie hrajúci tréner Martin Cintula.

Okresný futsal: Kaizer Chiefs rozstrieľal United, Atomik deklasoval Avangard

FutsalOkresný futsal: Kaizer Chiefs rozstrieľal United, Atomik deklasoval Avangard

Hralo sa prvé kolo novej sezóny okresnej futsalovej ligy.

Futsalový bonbónik! Slováci si v Trnave zahrajú proti Talianom

FutsalFutsalový bonbónik! Slováci si v Trnave zahrajú proti Talianom

V Trnave sa bude hrať špičkový futsal. V stredu sa v mestskej športovej hale predstavia slovenskí reprezentanti v súboji s Talianskom.

FutsalFutsal: Okresná súťaž odštartuje bez Palerma, Prednádražie oslavuje dvadsať rokov

Už tento víkend štartuje nová sezóna okresnej futsalovej ligy. Súťaž zaznamenala viacero zmien, najvýraznejšími prešiel hrací systém.

Trnavskí futsalisti vstúpia do extraligy s novým trénerom a zaujímavými posilami

FutsalTrnavskí futsalisti vstúpia do extraligy s novým trénerom a zaujímavými posilami

Postup do najvyššej slovenskej futsalovej ligy znamená pre FC Bíli Andeli aj navýšenie rozpočtu klubu.

Futsalová extraliga opäť v Trnave? Bíli Andeli dostali ponuku od zväzu

FutsalFutsalová extraliga opäť v Trnave? Bíli Andeli dostali ponuku od zväzu

Všetko smeruje k tomu, že v Trnave sa znova bude hrať futsalová extraliga. FC Bíli Andeli – futsal dostal od zväzu pozvánku do najvyššej súťaže. Klub sa ju rozhodol akceptovať.

Futsalisti ponesú názov podľa fanklubu Spartaka, posledný zápas aj v znamení rozlúčok

Futsal Futsalisti ponesú názov podľa fanklubu Spartaka, posledný zápas aj v znamení rozlúčok

Klub pred zápasom poďakoval za činnosť Danielovi Benkovskému, Ladislavovi Venžíkovi a počas prestávky prijal nový názov.