Futbal, III. A: Šúrovčan Bednár zostrelil béčko Malženíc

Futbalové ligyFutbal, III. A: Šúrovčan Bednár zostrelil béčko Malženíc

Futbal, III. A – 5. kolo: Gólové hody videli diváci v Horných Zeleniciach, kde ŠK Šúrovce zdolali rezervu Malženíc. Za domácich strelil všetky štyri góly Daniel Bednár.

Futbal, OSB: Červeník a Ostrov nastrieľali poltucet gólov

Futbalové ligyFutbal, OSB: Červeník a Ostrov nastrieľali poltucet gólov

Adrenalin oblastná súťaž B: Červeník nezaváhal a zvíťazil pohodlne v Banke. Suverén súťaže pokračuje v dobrých výkonoch. Ligu vedie bez straty bodu.

Futbal, 3. liga: Šúrovce a Vrbové si pripísali po bode

Futbalové ligyFutbal, 3. liga: Šúrovce a Vrbové si pripísali po bode

Futbalisti Šúroviec vybojovali na ihrisku Púchova cenný bod. V 89. minúte ho pre Horses zabezpečil vyrovnávajúcim gólom na 2:2 striedajúci Tomáš Mrva.

Tréner Jarábek: Nie sme pod tlakom majiteľov, ale verejnosti

Spartak Tréner Jarábek: Nie sme pod tlakom majiteľov, ale verejnosti

Tréner Spartaka Juraj Jarábek si po zápase s Banskou Bystricou (2:1) odfúkol. Napriek tomu, že jeho tím prehrával, doviedli hráči stretnutie napokon do víťazného konca.

Futbal, OM: Malženice deklasovali Kľačany, strelili trinásť gólov

Futbalové ligyFutbal, OM: Malženice deklasovali Kľačany, strelili trinásť gólov

MIRUPO DMD OM - 5. kolo: Totálnu deštrukciu súpera predviedli Malženice. V druhom polčase hráčov Kľačian úplne rozobrali, zápas sa skončil výsledkom 13:1. Štyri góly strelil Ľubomír Gerši.

Futbal, MRZ: Jaslovské Bohunice prišli o bodový zisk v závere

Futbalové ligyFutbal, MRZ: Jaslovské Bohunice prišli o bodový zisk v závere

Futbalisti Jaslovských Bohuníc prehrali v piatom kole majstrovstiev regiónu západ s tímom Lednické Rovne 1:2.

Juniori Spartaka bodovali, v Bardejove uhrali remízu

SpartakJuniori Spartaka bodovali, v Bardejove uhrali remízu

Juniori Spartaka priniesli z horúcej pôdy Bardejova bod za remízu 1:1. Pre Trnavu ju zabezpečil v 84. minúte vyrovnávajúcim gólom Richnák.

Spartak gólmi Vlaska otočil zápas s Banskou Bystricou

Spartak Spartak gólmi Vlaska otočil zápas s Banskou Bystricou

Ján Vlasko sa stal hrdinom trnavského Spartaka. V zápase s Banskou Bystricou otočil dvoma gólmi zo záverečnej štvrťhodiny nepriaznivo sa vyvíjajúci zápas. Trnava vyhrala vďaka jeho zásahom 2:1.

Kam za futbalom? Ťahákom víkendu duel Križovian s Modrankou

FutbalKam za futbalom? Ťahákom víkendu duel Križovian s Modrankou

Ťahákom futbalového víkendu v trnavskom regióne je súboj štvrtoligistov Križovian a Modranky. Duel má výkop v nedeľu o 16.00.

Stopér Spartaka Adámik verí, že séria Dukly sa v sobotu skončí

SpartakStopér Spartaka Adámik verí, že séria Dukly sa v sobotu skončí

Povinnosť velí vyhrať. Spartakovci majú pred zápasom s Banskou Bystricou jasnú úloha - získať tri body. Očakávania sú v domácom prostredí zo strany verejnosti vždy veľké, inak to nie je ani...

Spartak získal do stredu poľa reprezentanta Macedónska

SpartakSpartak získal do stredu poľa reprezentanta Macedónska

Dejan Peševski sa stal hráčom Spartaka Trnava. Macedónsky stredopoliar podpísal s andelmi kontrakt do konca jesennej časti súťaže s dva a polročnou opciou.

V Drahovciach tiekla krv, môžu za to miestni futbalisti

Futbalové ligyV Drahovciach tiekla krv, môžu za to miestni futbalisti

Futbalisti Drahoviec idú v tejto sezóne príkladom. Nielen počínaním na ihrisku, ale i mimo neho. Štyria členovia kádra sa v týždni zúčastnili na odbere krvi, aby pomohli dobrej veci.

Štepanovský nastúpil proti rodnému mestu, Jarábek vzdal Skalici hold

Spartak Štepanovský nastúpil proti rodnému mestu, Jarábek vzdal Skalici hold

V Trnave sa v rámci slovenského pohára žiadne prekvapenie nekonalo. Spartak zvládol úlohu favorita, zdolal Skalicu 2:0 a postupuje do tretieho kola Slovnaft cup-u.

Futbal, dohrávky: Slávia uspela v Dlhej, remíza Suchej s Kátlovcami

Futbalové ligyFutbal, dohrávky: Slávia uspela v Dlhej, remíza Suchej s Kátlovcami

Vo štvrtok sa dohrávali niektoré odložené stretnutia oblastných futbalových súťaží. Prinášame vám ich výsledky.

Stopér Kľačian Hudák vyviazol bez trestu, dištanc dostal rozhodca

Futbalové ligyStopér Kľačian Hudák vyviazol bez trestu, dištanc dostal rozhodca

Uznali chybu rozhodcu a hráča nepotrestajú. Stopér Kľačian Ján Hudák videl v zápase so Šulekovom (7:1) červenú kartu, disciplinárka mu však dištanc neudelí.