Futsal
Futsalisti Spartaka priviezli z Nitry bod, domáci ukázali veľké gesto fair–play

FutsalFutsalisti Spartaka priviezli z Nitry bod, domáci ukázali veľké gesto fair–play

Domáci futsalisti sa dobrovoľne vzdali nezmyselnej presilovej hry a držali loptu na svojej polovici.

Okresný futsal: Olympic deklasoval Palermo, Družbané zabrali naplno

FutsalOkresný futsal: Olympic deklasoval Palermo, Družbané zabrali naplno

Boj o titul v okresnej futsalovej lige je opäť napínavejší. Líder súťaže Palermo Trnava utrpel ťažkú prehru. Olympiku podľahol vysoko 0:7!

Dráma do poslednej minúty: Zápas Spartaka s Lučencom bola reklama na futsal

FutsalDráma do poslednej minúty: Zápas Spartaka s Lučencom bola reklama na futsal

Po zlom prvom polčase siahal domáci tím v dueli s Lučencom na body. V neprospech Trnavčanov napokon rozhodla posledná minúta.

Futsalová baráž pokračuje, Spartak privíta v piatok silný Lučenec

FutsalFutsalová baráž pokračuje, Spartak privíta v piatok silný Lučenec

Druhé kolo baráže sa začína v piatok 17. marca o 19.30 v Mestskej športovej hale v Trnave.

Okresný futsal: Prednádražie strelilo 17 gólov, Olympic prehral kontumačne

FutsalOkresný futsal: Prednádražie strelilo 17 gólov, Olympic prehral kontumačne

Okresné futsalové ligy pokračovali ďalším hracím dňom.

Futsalisti Spartaka v prvom barážovom stretnutí zdolali Košice

Futsal Futsalisti Spartaka v prvom barážovom stretnutí zdolali Košice

Trnavskí futsalisti vstúpili do barážových stretnutí 1. ligy víťazne. Tím Grizzly Slovakia Košice zdolali v Mestskej športovej hale Trnava vďaka famóznemu závere 3:2.

Futsalisti Spartaka sa v baráži o prvú ligu stretnú v piatok doma s Košicami

FutsalFutsalisti Spartaka sa v baráži o prvú ligu stretnú v piatok doma s Košicami

Prvé kolo baráže sa začína v piatok 10. marca o 19.30 v Mestskej športovej hale v Trnave.

Okresný futsal: Palermo zaváhalo, potkli sa však aj Olympic a Družbané

FutsalOkresný futsal: Palermo zaváhalo, potkli sa však aj Olympic a Družbané

Vo víkendovom kole okresných futsalových súťaží nebola núdza ani o prekvapenia.

Okresný futsal: Palermo boduje naplno, ide do trháku

FutsalOkresný futsal: Palermo boduje naplno, ide do trháku

Palermo zvládlo dohrávku s Vodárňou i zápas ligového kola so Zelenčom a na čele tabuľky má už osembodový náskok. Druhý je Olympic, ktorý vyhral nad Avangardom.

Okresný futsal: Olympic, Družbané aj Atomik zakopli

FutsalOkresný futsal: Olympic, Družbané aj Atomik zakopli

Kolo plné prekvapení. Aj takto možno označiť sobotné výsledky Okresnej futsalovej ligy.

Na futsale lietali iskry: Zápas bude mať pre potýčku dohru za zeleným stolom

FutsalNa futsale lietali iskry: Zápas bude mať pre potýčku dohru za zeleným stolom

Viac ako štyristo divákov videlo v zápase okrem dvanástich gólov aj dve červené karty.

« | 1 .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 .. 32 | »