Trnavské rybníky
reklama
Hokej
Hokejista Šúry: Európania to majú v Kanade ťažké

HokejHokejista Šúry: Európania to majú v Kanade ťažké

Po polročnom pôsobení v kanadskom hokeji sa trnavský odchovanec a naposledy hráč Slovana Bratislava Frederik Šúry vrátil domov. Jeho pobyt na slovenskej pôde sa však obmedzí len na tri týždne.

reklama

Útočník Rumpel nechce vypadnúť v prvom kole

HokejÚtočník Rumpel nechce vypadnúť v prvom kole

Takmer na špici extraligovej tabuľky sa nachádza Banská Bystrica, Patrí jej tretie miesto v súťaži. Veľkú zásluhu na tom má aj 22-bodový pravý krídelník Jakub Rumpel.

Hokejista Drgoň nechce porovnávať neporovnateľné

HokejHokejista Drgoň nechce porovnávať neporovnateľné

Ani Martin to nemá v tomto ročníku extraligy na ružiach ustlané. Zatiaľ mu patrí deviata priečka tabuľky, s jednobodovou stratou na postupové miesto do play-off. Nádej vo vyraďovacie boje žije aj...

Najmenší gladiátori bojovali o finále ako o život

HokejNajmenší gladiátori bojovali o finále ako o život

V šiestich slovenských mestách sa uskutočnil 3. ročník Orange minihokej tour. Tento turnaj je aj oficiálnymi majstrovstvami Slovenska žiakov štvrtých tried základných škôl. Víťazi jednotlivých kôl...

reklama

Stupka: V baráži som hrať nechcel

HokejStupka: V baráži som hrať nechcel

Aj keď sa prvá hokejová liga už skončila, mnohí trnavskí odchovanci hrajú vo svojich extraligových kluboch naďalej. Do konca základnej časti našej najvyššej súťaže ešte zostávajú tri kolá...

Najmenší hokejisti bavili divákov

HokejNajmenší hokejisti bavili divákov

Pred desiatkami fanúšikov hrali najmenší hokejisti ako o dušu.

Gladiátori z ľadu ešte neodišli

HokejGladiátori z ľadu ešte neodišli

Pre hokejistov Trnavy sa sezóna už skončila. Muži pod vedením trénera Rudolfa Macka vypadli vo štvrťfinále play-off s Liptovským Mikulášom 0:3 na zápasy. Napriek tomu z ľadu ešte neodchádzajú.

Hokejisti Trnavy vypadli vo štvrťfinále

HokejHokejisti Trnavy vypadli vo štvrťfinále

Gladiátori majú za sebou tretí zápas štvrťfinále play-off proti Liptovskému Mikulášu. Prvýkrát v tejto sérii reálne siahali po víťazstve.

VIDEO: Hokejisti Trnavy si vyslúžili rešpekt

Hokej VIDEO: Hokejisti Trnavy si vyslúžili rešpekt

Gladiátorov čaká v stredu tretí duel štvrťfinále play-off, prvý na domácej pôde. S Liptovským Mikulášom prehrávajú Trnavčania 0:2 na zápasy. Pri skúsenostiach súpera z Liptova nie je...

Obranca Reho: Liptáci mohli byť na lopate

HokejObranca Reho: Liptáci mohli byť na lopate

Veľkú úlohu v play-off zohrá najmä kvalitná obranná činnosť. V sérii proti L. Mikulášu hrali gladiátori zväčša na štyri útoky a tri obranné dvojice. Jozef Reho nastupoval v tandeme...

Hokejoví gladiátori gól dali, no nestačilo to

HokejHokejoví gladiátori gól dali, no nestačilo to

Hokejisti Trnavy prehrávajú v štvrťfinálovej sérii s L. Mikulášom 0:2 na zápasy. Do druhého duelu s Liptákmi mali úplne iný vstup ako do prvého.

Hokejisti Trnavy v prvom dueli vynervovali Liptákov

HokejHokejisti Trnavy v prvom dueli vynervovali Liptákov

HK Trnava prehral v prvom zápase štvrťfinále play-off na pôde Liptovského Mikuláša. Veľkému favoritovi súťaže však dlho odolával.

Hokejisti Trnavy sa posilnili o trojicu hráčov

HokejHokejisti Trnavy sa posilnili o trojicu hráčov

Hokejisti Trnavy siahli pred play-off po posilách z klubu, ktorý sa do vyraďovacej fázy nedostal. Medzi gladiátorov tak prišli traja hráči z Topoľčian.

Mário Ďuriš: Chce to, baví ho to

HokejMário Ďuriš: Chce to, baví ho to

Útočník gladiátrov Mário Ďuriš sa po dlhšom čase objavil v zostave tímu. Spoločne s mužstvom vycestoval na oba záverečné zápasy základnej časti.

HK Trnava: Nestresujme, užívajme

HokejHK Trnava: Nestresujme, užívajme

HK Trnava ukončil základnú časť prvej hokejovej ligy. Bohužiaľ, dvoma prehrami na súperových ihriskách. Tréner Rudolf Macko bol sklamaný najmä zo zápasu v Brezne.

« | 1 .. 27 28 29 30 31 32 | »

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 30 rokov
reklama
Cisárky Sereď
reklama