Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama
Reportáže
VIDEO: Veteránky socializmu v najlepšom veku

VIDEO: Veteránky socializmu v najlepšom veku

Pre niekoho staré črepy, pre iných pekné, nostalgické autíčka. Staré škodovky sa z bežnej premávky vytrácajú, no fanúšikov majú stále dostatok.

reklama

VIDEO: Nehorázne! Rušil súložiacich

VIDEO: Nehorázne! Rušil súložiacich

Nájomný pilot na dôchodku. Priletí vždy, keď ho potrebujú. Ján Iždinský už tridsať rokov práškuje okolie Trnavy. Má za sebou stodvadsaťtisíc štartov. Našťastie aj rovnaké množstvo pristátí.

Nervy na čmáranie

Nervy na čmáranie

Človeku by napadlo – grafiťáci. Svorne to popreli. Majiteľ budovy sa nehnevá. Naopak, pristavil sa pri nich na kus reči.

Súťaž o vibrátor sa takmer skončila bitkou

Súťaž o vibrátor sa takmer skončila bitkou

Bol to odhodlaný boj na život a na smrť. Vyhrať v tejto súťaži vibrátor mohla však len jedna. Ktovie, či bude víťazkina sláva večná, tak ako asi nikdy nezanikne sláva motoriek Jawa, ktorým aj...

reklama

VIDEO: Na Pohode vyčíňali len zlodeji slnečníc

VIDEO: Na Pohode vyčíňali len zlodeji slnečníc

Trenčianske letisko sa od minulého štvrtka na tri dni premenilo na festivalové mestečko. Zaplavili ho ľudia v slnečných okuliaroch, klobúkoch, a pestrých tričkách, s nosmi červenými od slnka.

Chvíľu kopať a zbohatnúť

Chvíľu kopať a zbohatnúť

Archeológovia a hľadači pokladov využívajú aj letecké pohľady na zhodnotenie terénu a určenie záchytných bodov pre rôzne teórie. Zhora často vidno aj to, čo zdola človek ľahko prehliadne.

Gumy na jedno použitie

Gumy na jedno použitie

Posledný júnový víkend sa na piešťanskom letisku zišla kopa fanúšikov nablýskaných áut. Celý priebeh Carat Tuning Party VII. nezničilo ani nepriaznivé „aprílové“ počasie.

Doska, igelitky a bosí šialenci

Doska, igelitky a bosí šialenci

Braňa Mrváňa (18) z Maduníc najčastejšie vídať v novom hlohovskom skejtparku. Skejtuje denne od desiatich rokov, vždy keď to počasie dovolí.

Pánu Bohu pod nosom

Pánu Bohu pod nosom

Návštevníka trnavskej Katedrály sv. Jána Krstiteľa hneď ohúri ranobarokový drevený oltár cez celú stenu. S výškou vyše dvadsať a šírkou takmer pätnásť metrov je to jeden...

Poriadna láska z pasáže

Poriadna láska z pasáže

O Divadle z Pasáže som sa po prvýkrát dozvedel asi pred štyrmi rokmi. Mamina ma zobrala na ich prvé vystúpenie v našom meste. Nemal som ani šajnu, na aké predstavenie vlastne idem.

Ani Cháron, ani Áron

Ani Cháron, ani Áron

Sezónny kompár Fero Škorík už má čln na vode a je k dispozícii každému, kto sa chce previezť cez Váh medzi Šúrovcami a Vinohradmi nad Váhom.

Nežná princezná, ktorá vie poriadne nakopať

Nežná princezná, ktorá vie poriadne nakopať

Celú tú maškarádu okolo Malženickej paroplynovej elektrárne v Trakoviciach by si zrejme Nikola Tesla pekne vychutnal. Žiariaci osemdesiatštyrimetrový komín, turbíny a generátory, vyrábajúce...

Toto je žena snov: Nehu rozdáva na kilá

Toto je žena snov: Nehu rozdáva na kilá

Bonsaje mi vždy pripadali ako chlapská záležitosť. Predstavoval som si nadšencov, ktorým zakázali lekári chodiť po krčmách, a preto si našli inú zábavku, ako zabiť čas.

Odniesli ju na vtákovi

Odniesli ju na vtákovi

Všade okolo sa dvíhajú štíhle kužeľovité kopce. Ich vrcholky sú skryté v opare. Jemne prší. Neuveriteľné, že na strmých úpätiach kopcov sa zubami-nechtami držia ryžové políčka. Obrábajú ich...

Kroky a iné pokroky

Kroky a iné pokroky

Pre tých, ktorí sú pripútaní na invalidný vozík, je každé, čo i len malé zlepšenie stavu úspechom. Bez správnej liečby a driny v podobe cvičenia to však nejde. Aj preto vzniklo...

« | 1 .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 .. 14 | »

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama
JM 1
reklama