Hokej
Hokejisti vyhrali stratený zápas proti Novým Zámkom, v piatok ich čaká doma konfliktná Detva

HokejHokejisti vyhrali stratený zápas proti Novým Zámkom, v piatok ich čaká doma konfliktná Detva

V zápase prehrávali gladiátori už 0:3, aby napokon vyhrali po samostatných nájazdoch.

Po školení z efektivity odišli Trnavčania zo Spišskej Novej Vsi naprázdno

HokejPo školení z efektivity odišli Trnavčania zo Spišskej Novej Vsi naprázdno

Trnavskí gólmani zneškodnili iba sedemnásť striel a inkasovali až päť gólov.

Trnavský brankár chytil v Prešove 52 striel, hokejistom to ale nestačilo ani na bod

HokejTrnavský brankár chytil v Prešove 52 striel, hokejistom to ale nestačilo ani na bod

Krok so súperom držali Trnavčania iba do polovice stretnutia.

V štrnásťgólovej prestrelke porazili trnavskí hokejisti Humenné

HokejV štrnásťgólovej prestrelke porazili trnavskí hokejisti Humenné

Päť kanadských bodov za gladiátorov zaznamenali Roman Jurák a Dávid Schmidt.

Trnavskí hokejisti doma porazili lídra súťaže z Bardejova

HokejTrnavskí hokejisti doma porazili lídra súťaže z Bardejova

Domáci viedli nad Bardejovom už rozdielom štyroch gólov.

Hokejisti otočili duel s Liptovským Mikulášom a vyhrali po predĺžení

HokejHokejisti otočili duel s Liptovským Mikulášom a vyhrali po predĺžení

Dva z troch gólov strelili gladiátori z presiloviek.

V bláznivom zápase plnom obratov porazili trnavskí hokejisti Topoľčany

HokejV bláznivom zápase plnom obratov porazili trnavskí hokejisti Topoľčany

Trnavčania viedli o dva góly a domáci stihli otočiť na 4:2. Tri sekundy pred koncom tretej tretiny však poslal zápas do predĺženia hosťujúci Ševčík.

Hokejisti dlho vzdorovali lídrovi súťaže, prehrali až po góloch v závere stretnutia

HokejHokejisti dlho vzdorovali lídrovi súťaže, prehrali až po góloch v závere stretnutia

Trnavčania v Nových Zámkoch dvakrát viedli, napokon však cestujú domov bez bodu.

Pardavý vybojoval hokejistom bod, Trnavčania prehrali so Spišiakmi po predĺžení

HokejPardavý vybojoval hokejistom bod, Trnavčania prehrali so Spišiakmi po predĺžení

Zápas poslal do predĺženia v 57. minúte Ján Pardavý mladší.

Trnavskí hokejisti porazili Prešov, prvý raz v sezóne bodovali naplno

HokejTrnavskí hokejisti porazili Prešov, prvý raz v sezóne bodovali naplno

O výhre gladiátorov rozhodli tri góly za 75 sekúnd.

Pri prehre hokejistov v Humennom smerovalo na trnavských gólmanov viac ako päťdesiat striel

HokejPri prehre hokejistov v Humennom smerovalo na trnavských gólmanov viac ako päťdesiat striel

Gladiátori vystrelili na súperovho brankára iba osemnásť striel a skórovali dvakrát.

Trnavskí hokejisti prehrali v Bardejove, opäť neudržali vedenie

HokejTrnavskí hokejisti prehrali v Bardejove, opäť neudržali vedenie

Ani vedúci Pardavého gól neznamenal body pre gladiátorov.

Trnavskí hokejisti viedli už dvojgólovým rozdielom, Senici aj tak podľahli

HokejTrnavskí hokejisti viedli už dvojgólovým rozdielom, Senici aj tak podľahli

Gladiátori viedli po polovici zápasu o dva góly, sľubne rozohraný duel však prehrali.

« | 1 .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 .. 32 | »