Futsalisti Spartaka v piatok privítajú súpera, nad ktorým ešte nevyhrali

FutsalFutsalisti Spartaka v piatok privítajú súpera, nad ktorým ešte nevyhrali

Pre trnavské mužstvo je to posledný domáci zápas v základnej časti.

FutsalFutsalisti Spartaka vysoko porazili Prievidzu, hetrik zaznamenali Krcho aj Cintula

Dramatický zápas rozhodli Trnavčania až v druhej polovici druhého polčasu.

Okresný futsal: Palermo v šlágri kola zdolalo Olympic

FutsalOkresný futsal: Palermo v šlágri kola zdolalo Olympic

Po vianočnej prestávke sa znova rozbehli okresné futsalové súťaže.

Futsalisti Spartaka vyzvú v sobotu súpera z Prievidze, klub pripravuje ples

FutsalFutsalisti Spartaka vyzvú v sobotu súpera z Prievidze, klub pripravuje ples

Trnavčania sú proti poslednému celku súťaže obrovským favoritom.

Futsalový zápas s Ostravou sledovalo viac ako tisíc divákov, zisk venovali na dobrú vec

FutsalFutsalový zápas s Ostravou sledovalo viac ako tisíc divákov, zisk venovali na dobrú vec

Duel mal benefičný rozmer. Organizátori vyzbierali spolu 1690 eur, ktoré rozdelili dvom rodinám.

Futsalisti Spartaka odohrajú v piatok prípravný zápas proti Baníku Ostrava

FutsalFutsalisti Spartaka odohrajú v piatok prípravný zápas proti Baníku Ostrava

Výťažok zo vstupného venujú rodine nedávno zosnulého fanúšika Spartaka a bývalému futbalistovi pripútaného po autonehode na lôžko.

Futsalisti Spartaka sa rozlúčili výhrou na palubovke Žiliny

FutsalFutsalisti Spartaka sa rozlúčili výhrou na palubovke Žiliny

Trnavčanom patrí v priebežnej tabuľke druhé miesto.

Okresný futsal: Olympic a Palermo sa bodovo vzďalujú Družbanom

FutsalOkresný futsal: Olympic a Palermo sa bodovo vzďalujú Družbanom

Ambície Družbanov dostali ďalšiu trhlinu. V priamom súboji o čelo tabuľky podľahli Palermu 4:6. To sa drží na čele tabuľky len o skóre za Olympicom, ktorý si poradil s voderadskými...

V poslednom tohtoročnom domácom zápase vyzvú futsalisti Spartaka Martinčanov

FutsalV poslednom tohtoročnom domácom zápase vyzvú futsalisti Spartaka Martinčanov

Martinčania sa v aktuálnom ročníku tešili z výhry iba jeden raz.

Oslabení futsalisti Spartaka podľahli Kysuckému Novému Mestu

FutsalOslabení futsalisti Spartaka podľahli Kysuckému Novému Mestu

Trnavčania v snahe vyrovnať nepriaznivý stav hrali celý druhý polčas bez brankára s navyše hráčom v poli.

Okresný futsal: Olympic a Palermo si upevnili náskok pred Družbanmi

FutsalOkresný futsal: Olympic a Palermo si upevnili náskok pred Družbanmi

Čierny týždeň majú za sebou v okresnej futsalovej súťaži hráči tímu Družbané Trnava. Ašpirant na titul v dohrávke iba remizovali s Vodárňou, keď aspoň bod pre favorita ratoval Demovič.

Futsalisti Spartaka pred početnou kulisou podľahli silnému Lučencu

FutsalFutsalisti Spartaka pred početnou kulisou podľahli silnému Lučencu

Trojgólovú stratu z prvého polčasu dokázali Trnavčania v druhej časti hry iba kozmeticky upraviť.

Futsalisti v piatok zabojujú proti Lučencu o čelo tabuľky, nastúpi aj Benkovský

FutsalFutsalisti v piatok zabojujú proti Lučencu o čelo tabuľky, nastúpi aj Benkovský

Obe mužstvá v úvodných troch zápasoch poznali iba chuť víťazstva.

Futsalisti Spartaka vysoko vyhrali v Prievidzi, sezónou kráčajú bez straty bodu

FutsalFutsalisti Spartaka vysoko vyhrali v Prievidzi, sezónou kráčajú bez straty bodu

Futsalisti Spartaka pokračujú vo víťaznom ťažení. V treťom kole druhej ligy vyhrali na pôde Prievidze vysoko 8:2.

« | 1 .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 .. 32 | »