Futbalové ligy
Futbal, OM: Leopoldov vyhral v Dolnej Krupej, Brestovany majú prvý bod

Futbal, OM: Leopoldov vyhral v Dolnej Krupej, Brestovany majú prvý bod

Dolnej Krupej hodový zápas s Leopoldovom nevyšiel. Hostia vyhrali vysoko 4:1, keď o svojom víťazstve rozhodli troma rýchlymi gólmi v rozmedzí 50. až 58. minúty.

Futbal, OSA: Dechtice bodovali naplno aj v Pavliciach, Dobrá Voda porazila Kátlovce

Futbal, OSA: Dechtice bodovali naplno aj v Pavliciach, Dobrá Voda porazila Kátlovce

Biely Kostol sa dostal proti Suchej nad Parnou do vedenia z penalty v úvode zápasu. Domácim rýchly gól pomohol, súperovi napokon strelili štvorku.

Futbal, 5. liga: Trebatice vyhrali v Hlohovci, triumf Zvončína zariadil Ekhardt

Futbal, 5. liga: Trebatice vyhrali v Hlohovci, triumf Zvončína zariadil Ekhardt

V šlágri kola vyhrali Trebatice na pôde Hlohovca. Rozhodol o tom jediný gól stretnutia, ktorý strelil Zemko.

Futbal, III. B: V súboji o čelo tabuľky zvíťazili Koplotovce v Šterusoch

Futbal, III. B: V súboji o čelo tabuľky zvíťazili Koplotovce v Šterusoch

V piatich zo šiestich zápasoch III. triedy B sa rozhodlo už v prvom polčase. Kočín – Lančár naložil Nižnej päť kusov už v prvom polčase, týmto výsledkom sa zápas napokon aj skončil.

Futbal, III. A: Naháč porazil Bukovú, Smolenice sa držia na čele tabuľky

Naháč potvrdil zlepšenú formu, doma zdolal Bukovú, keď hostia korigovali výsledok až v samom závere.

Futbal, OSB: Borovce vyhrali v Chtelnici aj vďaka čistému hetriku Michala Macháča

Futbal, OSB: Borovce vyhrali v Chtelnici aj vďaka čistému hetriku Michala Macháča

V zápase Veselé - Trakovice sa zrodil priam hokejový výsledok 4:4. Domácim na výhru nestačili ani dve premenené penalty.

Futbal, 3. liga: Vrbové porazilo Šúrovce, Piešťany podľahli Nededu

Vrbové zdolalo Šúrovce hrajúce pod hlavičkou Spartaka Trnava C 2:0 po góloch Zelenaya a Spála.

Futbalová exhibícia v Smoleniciach: Nastúpia aj Adamec či Petráš

Futbalová exhibícia v Smoleniciach: Nastúpia aj Adamec či Petráš

Do Smoleníc zavítajú legendy slovenského futbalu. V rámci hodového víkendu tu odohrajú exihibičný duel proti starým pánom miestneho OŠK.

Veľké Kostoľany viedol v Trebaticiach viceprezident, Malženice zaskočili Galantu

Veľké Kostoľany viedol v Trebaticiach viceprezident, Malženice zaskočili Galantu

V dohrávke piateho kola 5. ligy západ, ktorá sa hrala v pondelok na štátny sviatok, zvíťazili Trebatice nad Veľkými Kostoľanmi 1:0. Jediný gól duelu strelil v 71. minúte útočník domácich...

Modranka doma Slovan neprivíta, pohárový duel odohrajú na Pasienkoch

Na účastníka štvrtej ligy severozápad ŠK Modranka čaká v stredu dohrávaný zápas Slovnaft Cup-u so Slovanom Bratislava.

Rarita v Dechticiach: Štyria súrodenci v jednom tíme nehrali tridsať rokov

Rarita v Dechticiach: Štyria súrodenci v jednom tíme nehrali tridsať rokov

Toto Dechtice roky nezažili. Ich futbalové mužstvo je po piatom kole SWAN oblastnej súťaže A (OSA) na prvej priečke tabuľky, pričom v aktuálnej sezóne ešte nepoznalo trpkosť prehry. Dopomohla...

Futbal, 4. liga: Modranka porazila Bohunice, vyhral aj Boleráz

Boleráz privítal na svojom ihrisku Bánovce nad Bebravou a dvakrát prehrával. Po góloch Kolonyho, Sekeru a Humela napokon vyhral a body ostali doma.

Futbal, 5.liga: Malženice rozstrieľali Horné Orešany

Zvončín si poradil s Moravským Sv. Jánom už v prvom polčase, v druhej časti hry pridal ešte dva góly.

Futbal, III. B: Gólové hody v Horných Otrokovciach, úradoval Bihári

Futbal, III. B: Gólové hody v Horných Otrokovciach, úradoval Bihári

Čistým hetrikom porazil Nižnú Tajber. Pravda, dva z troch gólov dal z pokutových kopov.

Futbal, 3. liga: Šúrovce porazili v predohrávke Neded, Piešťany a Vrbové prehrali

Futbal, 3. liga: Šúrovce porazili v predohrávke Neded, Piešťany a Vrbové prehrali

Šúrovce hrajúce pod hlavičkou Spartak C porazili Neded 3:0. Dva góly dal Lukáš Vido a jeden Tomáš Egert. Celý zápas odohrala aj nedávna akvizícia Spartaka z Ružomberka Lukáš Greššák.

« | 1 .. 243 244 245 246 247 248 249 250 251 .. 423 | »