Futbalové ligy
Kam za futbalom? Pozrite si bohatý program zápasov v regióne

Kam za futbalom? Pozrite si bohatý program zápasov v regióne

Pozrite si program víkendových stretnutí regionálnych futbalových súťaží. Hrá sa v sobotu i nedeľu.

Futbal, III. A: Víťazstvo Slávie nad Opojom zariadil Bachratý

V dohrávanom stretnutí tretieho kola III. triedy A vyhrala Slávia Trnava nad Opojom 3:0. Všetky góly strelil útočník Marcel Bachratý.

V Križovanoch ocenili najlepších hráčov aj svojho extrénera Belka

Nedeľný šláger štvrtej futbalovej ligy severozápad medzi Križovanmi a Modrankou (1:0) mal slávnostný podtón. Diváci tlieskali pri odovzdávaní ocenení cez polčas i po stretnutí.

Futbal, OSA: Dechtice vyhrali v Košolnej, Bučany podľahli Špačinciam

Futbal, OSA: Dechtice vyhrali v Košolnej, Bučany podľahli Špačinciam

Suchá sa dočkala prvého víťazstva v sezóne proti Ružindolu, ktorý zostáva ako jediný celok ligy bez bodu. Lokomotíva Trnava doma prekvapujúco podľahla Kátlovciam.

Futbal, 4. liga: Križovany zdolali Modranku gólom Táčovského

Križovany si v regiónálnom derby poradili s Modrankou a zvíťazili 1:0. O výsledku rozhodol gólom Ľubomír Táčovský.

Futbal, III. B: Dubovany zvíťazili nad Koplotovcami

III. TRIEDA B – 5. kolo: Prekvapenie sa zrodilo na úkor Koplotoviec. Z Dubovian, ktoré sa víťazstvom vyšvihli na druhé miesto tabuľky, odchádzajú naprázdno.

Futbal, 5. liga: Horné Orešany získali skalp Boleráza

Horné Orešany zbavili čara Boleráz, Slavoj zdolali pomerom 3:0. Dva góly vsietil Mesíček, jeden pridal Bačík. Hostia v závere prišli o vylúčeného Hrebíka. Duel sledovala krásna návšteva 500...

Futbal, III. A: Šúrovčan Bednár zostrelil béčko Malženíc

Futbal, III. A – 5. kolo: Gólové hody videli diváci v Horných Zeleniciach, kde ŠK Šúrovce zdolali rezervu Malženíc. Za domácich strelil všetky štyri góly Daniel Bednár.

Futbal, OSB: Červeník a Ostrov nastrieľali poltucet gólov

Futbal, OSB: Červeník a Ostrov nastrieľali poltucet gólov

Adrenalin oblastná súťaž B: Červeník nezaváhal a zvíťazil pohodlne v Banke. Suverén súťaže pokračuje v dobrých výkonoch. Ligu vedie bez straty bodu.

Futbal, 3. liga: Šúrovce a Vrbové si pripísali po bode

Futbal, 3. liga: Šúrovce a Vrbové si pripísali po bode

Futbalisti Šúroviec vybojovali na ihrisku Púchova cenný bod. V 89. minúte ho pre Horses zabezpečil vyrovnávajúcim gólom na 2:2 striedajúci Tomáš Mrva.

Futbal, OM: Malženice deklasovali Kľačany, strelili trinásť gólov

MIRUPO DMD OM - 5. kolo: Totálnu deštrukciu súpera predviedli Malženice. V druhom polčase hráčov Kľačian úplne rozobrali, zápas sa skončil výsledkom 13:1. Štyri góly strelil Ľubomír Gerši.

Futbal, MRZ: Jaslovské Bohunice prišli o bodový zisk v závere

Futbal, MRZ: Jaslovské Bohunice prišli o bodový zisk v závere

Futbalisti Jaslovských Bohuníc prehrali v piatom kole majstrovstiev regiónu západ s tímom Lednické Rovne 1:2.

V Drahovciach tiekla krv, môžu za to miestni futbalisti

Futbalisti Drahoviec idú v tejto sezóne príkladom. Nielen počínaním na ihrisku, ale i mimo neho. Štyria členovia kádra sa v týždni zúčastnili na odbere krvi, aby pomohli dobrej veci.

Futbal, dohrávky: Slávia uspela v Dlhej, remíza Suchej s Kátlovcami

Futbal, dohrávky: Slávia uspela v Dlhej, remíza Suchej s Kátlovcami

Vo štvrtok sa dohrávali niektoré odložené stretnutia oblastných futbalových súťaží. Prinášame vám ich výsledky.

Stopér Kľačian Hudák vyviazol bez trestu, dištanc dostal rozhodca

Uznali chybu rozhodcu a hráča nepotrestajú. Stopér Kľačian Ján Hudák videl v zápase so Šulekovom (7:1) červenú kartu, disciplinárka mu však dištanc neudelí.

« | 1 .. 277 278 279 280 281 282 283 284 285 .. 424 | »