Spartak pred zápasom s Myjavou: Bello opäť trénuje, na skúšku prišiel Brazílčan

Spartak pred zápasom s Myjavou: Bello opäť trénuje, na skúšku prišiel Brazílčan

Do tréningového procesu trnavského Spartaka sa vrátili Babatounde Bello, Ivan Schranz aj Andrej Kadlec. Pred nedeľným... celý článok

Obe mužstvá v úvodných troch zápasoch poznali iba chuť víťazstva. celý článok

Trnavskí hokejisti na Spiši neuspeli, na body im nestačili ani štyri góly

Dva presné zásahy za Trnavčanov strelil Martin Hrbáčik. celý článok

Volejbalistky prehrali v Nitre, v sobotu ich čaká majstrovská Slávia

Volejbalistky prehrali v Nitre, v sobotu ich čaká majstrovská Slávia

Volejbalistky Hit UCM Trnava nestačili v Nitre neuspeli, domácemu Volley project UKF podľahli 0:3. celý článok

Organizátori Trnavskej bežeckej trilógie spustili online prihlasovanie na preteky

Ďalší ročník Trnavskej bežeckej trilógie je za dverami. Aj tieto vianočné sviatky a novoročné voľné dni budú... celý článok

Trnavskí hokejisti opäť nedali rezerve Martina šancu a vyhrali aj v dohrávanom kole

Trnavskí hokejisti opäť nedali rezerve Martina šancu a vyhrali aj v dohrávanom kole

O osem gólov v sieti hostí sa postaralo osem rôznych trnavských hráčov. celý článok

Futbal, 2. liga: Juniorka Spartaka vyhrala v Banskej Bystrici

Futbal, 2. liga: Juniorka Spartaka vyhrala v Banskej Bystrici

Juniorka Spartaka vyhrala ďalší zápas. Na ihrisku v Banskej Bystrici zvíťazila rezerva andelov v záverečnom... celý článok

Futsalisti Spartaka vysoko vyhrali v Prievidzi, sezónou kráčajú bez straty bodu

Futsalisti Spartaka vysoko vyhrali v Prievidzi, sezónou kráčajú bez straty bodu

Futsalisti Spartaka pokračujú vo víťaznom ťažení. V treťom kole druhej ligy vyhrali na pôde Prievidze vysoko 8:2. celý článok

Skvelé! Trnavské volejbalistky vyhrali v Prešove

Skvelé! Trnavské volejbalistky vyhrali v Prešove

V 9. kole slovenskej extraligy žien sa univerzitné družstvo Hit UCM Trnava predstavilo v Prešove. Štatisticky boli... celý článok

Spartak vyhral v Prešove, trénera Karhana tešilo, že mužstvo ukázalo charakter

Spartak vyhral v Prešove, trénera Karhana tešilo, že mužstvo ukázalo charakter

Futbalisti trnavského Spartaka prerušili sériu Prešova bez prehry a vyhrali na jeho ihrisku 3:1. Tréner andelov... celý článok

Gladiátori vysoko zdolali rezervu hokejového Martina

Trnavskí hokejisti zaknihovali ďalšie víťazstvo, na domácom ľade zdolali rezervu Martina 7:2. celý článok