Streda 21. 10., meniny má Uršuľa, zajtra Sergej.Význam mien.

Tréner Spartaka Karhan po turbulentných dňoch: Škoda, že nehráme ďalšie kolo už v sobotu

Tréner Spartaka Karhan po turbulentných dňoch: Škoda, že nehráme ďalšie kolo už v sobotu

Tréner Spartaka Miroslav Karhan má za sebou dni, na ktoré by radšej zabudol. Prehra 0:7 na pôde Žiliny mala pre trnavský... celý článok

Legendárny Valerián Švec: Spartaku chýba hráčska osobnosť, Karhana treba podržať

So Spartakom Trnava získal majstrovský titul ako hráč i ako tréner, patrí k najväčším a rešpektovaným... celý článok

Karhan zostáva trénerom Spartaka, vedenie jeho abdikáciu neprijalo

Do kádra A-tímu sa vracia po vynútenom pobyte v rezervnom tíme Matúš Čonka. celý článok

Horná Krupá ťaží z konštruktívnej rozohrávky, Miklášovi hra na poste stopéra vyhovuje

Horná Krupá ťaží z konštruktívnej rozohrávky, Miklášovi hra na poste stopéra vyhovuje

Horná Krupá má namierené k zisku titulu jesenného majstra šiestej ligy. Ak zdolá v záverečnom kole doma... celý článok

Bude zase úradovať Légia skazy? V Leopoldove pripravujú známy turnaj

Bude zase úradovať Légia skazy? V Leopoldove pripravujú známy turnaj

V Leopoldove pripravujú deviaty ročník Mikulášskeho miniligového turnaja. celý článok

O Karhanovej budúcnosti sa ešte nerozhodlo, v pondelok viedol tréning Spartaka

O Karhanovej budúcnosti sa ešte nerozhodlo, v pondelok viedol tréning Spartaka

Futbalisti trnavského Spartaka majú za sebou prvý tréning po potupnej porážke 0:7 v Žiline. celý článok

Futbalová glosa: Ten pocit! Rozhodnúť zápas v 92. minúte

Futbalová glosa: Ten pocit! Rozhodnúť zápas v 92. minúte

Futbalista Hrnčiaroviec Peter Vozár sa drží hesla, že futbal treba brať s nadhľadom. V tom duchu píše aj svoje... celý článok

Futbal, 8. liga B: Nižná otočila takmer prehratý zápas, Žlkovce porazili Sokolovce

Merašice viedli po polčase v Nižnej 3:0 a zdalo sa, že si body odvezú práve hostia. Domáci však cez polčas... celý článok

Tréneri Spartaka ponúkli po potupnej prehre v Žiline svoju abdikáciu

Tréneri Spartaka ponúkli po potupnej prehre v Žiline svoju abdikáciu

Potupná prehra Spartak Trnava 0:7 v Žiline už má svoju dohru. Tréneri A-mužstva na čele s Miroslavom Karhanom... celý článok

Spartak totálne vybuchol! Žilina nadelila Trnavčanom sedemgólový debakel!

Žilinčania si spravili z trnavskej obrany trhací kalendár. celý článok

Futsalisti Spartaka vstúpili do súťaže úspešne, vyhrali u nováčika z Martina

Futsalisti Spartaka vstúpili do súťaže úspešne, vyhrali u nováčika z Martina

Už túto sobotu privítajú spartakovci na domácej palubovke súpera zo Žiliny. celý článok

Futbal, 4. liga: Malženičan Pikulík hetrikom porazil Domanižu, Boleráz prehral gólom zo záveru

Hlohovec nestačil na Trenčianske Teplice a prehral na ich ihrisku 1:3, keď až v závere zápasu korigoval Tomáš... celý článok

Futbal, 7. liga A: Biely Kostol a Bučany rozstrieľali svojich súperov, Špačince zdolali Kátlovce

Futbal, 7. liga A: Biely Kostol a Bučany rozstrieľali svojich súperov, Špačince zdolali Kátlovce

Biely Kostol viedol po polčase nad Naháčom už 6:0 a zdalo sa, že si hostia odnesú nepopulárnu desiatku. V druhej... celý článok