Piatok 25. 9., meniny má Vladislav, zajtra Edita.Význam mien.

Futbal, 7. liga A: Biely Kostol vyhral v Ružindole, Košolná zaskočila Pavlice

Futbal, 7. liga A: Biely Kostol vyhral v Ružindole, Košolná zaskočila Pavlice

Susedské derby medzi Ružindolom a Bielym Kostolom vyhrali favorizovaní hostia. Góly začali padať až po zmene strán,... celý článok

Futbal, 8. liga A: Lovčice deklasovali Smolenice, Slávia remizovala v Dlhej

Futbal, 8. liga A: Lovčice deklasovali Smolenice, Slávia remizovala v Dlhej

Modranka vyhrala nad Vlčkovcami 3:0, keď si všetky góly nechala na druhý polčas. Skóre otvoril Gumbír, druhý gól pridal... celý článok

Spartak v komornej atmosfére zdolal Dunajskú Stredu

Spartak v komornej atmosfére zdolal Dunajskú Stredu

V trinástom kole Fortuna ligy vyhral trnavský Spartak nad Dunajskou Stredou 1:0. Jediný gól duelu strelil Tambe, andeli... celý článok

Futbal, 8. liga B: Kočín-Lančár aj Pastuchov otočili svoje zápasy a vyhrali

Futbal, 8. liga B: Kočín-Lančár aj Pastuchov otočili svoje zápasy a vyhrali

Piešťany porazili Merašice s prehľadom 7:1 a ani po jedenástich kolách nestratili v súťaži čo i len... celý článok

Futbal, 7. liga B: Ostrov nastrieľal poltucet Dubovanom, Šípkové vyhralo v Maduniciach

Futbal, 7. liga B: Ostrov nastrieľal poltucet Dubovanom, Šípkové vyhralo v Maduniciach

Šípkové vyhrávalo v Maduniciach po dvoch góloch Dominika Žilku. Až desať minút pred koncom duelu sa presadil... celý článok

Futbal, 5. liga: Zvončín deklasoval Križovany, Trebatice zaváhali s Krakovanmi

Futbal, 5. liga: Zvončín deklasoval Križovany, Trebatice zaváhali s Krakovanmi

Križovany po prvom polčase viedli nad domácim Zvončínom 1:0, ale zásah Barniaka na body hosťom nestačil. Zvončín... celý článok

Futbal, 6. liga: Majcichov zakopol s Dolným Lopašovom, Dechtice vyhrali v Zavare

Futbal, 6. liga: Majcichov zakopol s Dolným Lopašovom, Dechtice vyhrali v Zavare

Oblastné El clásico vyhrala Horná Krupá. Na pôde Dolnej Krupej triumfovala 1:0, keď jediný gól duelu strelil už vo 4.... celý článok

Futsalisti Spartaka posilnili káder, hrou chcú baviť Trnavu

Spartakovci pritiahli do kádra viaceré zaujímavé mená, cieľom je zaplnená hala a postup do extraligy. celý článok

Kam za futbalom? Hrá sa krupské derby, Ružindol hostí suseda z Bieleho Kostola

Kam za futbalom? Hrá sa krupské derby, Ružindol hostí suseda z Bieleho Kostola

Prinášame kompletný prehľad zápasov od najvyššej ligy až po najnižšie súťaže. celý článok

Stredopoliar Križovian Málik radí spoluhráčom: Vo Zvončíne treba bojovať a nezľaknúť sa!

Stredopoliar Križovian Málik radí spoluhráčom: Vo Zvončíne treba bojovať a nezľaknúť sa!

Futbalisti Križovian nad Dudváhom v tomto ročníku piatej ligy západ získali zatiaľ z deviatich kôl len osem... celý článok