Futbalové ligy
Futbal, MRZ: Jaslovské Bohunice riadne nakúpili v Gabčíkove

Futbal, MRZ: Jaslovské Bohunice riadne nakúpili v Gabčíkove

Jaslovské Bohunice v Gabčíkove vysoko prehrali. Domáci rozhodli o svojom triumfe už v prvom polčase, keď strelili štyri góly, po zmene strán pridali ešte ďalšie dva.

Šesťdesiatnik Miklošovič: Futbalu v Bolerázi venoval viac ako polovicu života

Šesťdesiatnik Miklošovič: Futbalu v Bolerázi venoval viac ako polovicu života

V Bolerázi mali v ostatných dňoch dôvod na oslavy nielen pre úspešné futbalové výsledky A-tímu. Dlhoročný funkcionár Slavoja Vladimír Miklošovič sa totiž prednedávnom dožil 60. narodenín.

NÁZORY: Ako fair play vo futbale mohlo byť, ale nebolo naplnené

Pred časom som pravidelne písal do Trnavského hlasu o najnižšej futbalovej lige - o III.A triede. Naj amatérska súťaž ma lákala najmä tým, že sa z nej nevypadáva a futbal sa tam hrá...

Nižná a ŠK Šúrovce postavili hráča načierno, prišli o body

Nižná a ŠK Šúrovce postavili hráča načierno, prišli o body

Výsledky sa menili za zeleným stolom. Disciplinárna a športovo-technická komisia Oblastného futbalového zväzu Trnava mali po uplynulom kole plné ruky práce.

Futbal: Veľké Orvište zdolalo Dolnú Krupú, Dolné Orešany vyhrali v Borovej

Futbal: Veľké Orvište zdolalo Dolnú Krupú, Dolné Orešany vyhrali v Borovej

V predohrávanom stretnutí 29. kolo MIRUPO DMD oblastných majstrovstiev vyhralo Veľké Orvište nad Dolnou Krupou.

Šláger víkendu v regióne: Červeník si to s Borovcami rozdá o prvé miesto

Šláger víkendu v regióne: Červeník si to s Borovcami rozdá o prvé miesto

Bude to pre nich zápas jari. Červeník a Borovce zohrajú v sobotu duel, ktorý veľa napovie o postupujúcom z ADRENALIN oblastnej súťaže B.

Boleráz vs. Zvončín: V súboji otca so synom sa tešil ten skúsenejší

Boleráz vs. Zvončín: V súboji otca so synom sa tešil ten skúsenejší

Otec sa postavil proti synovi. Nedeľné stretnutie Boleráza so Zvončínom malo špeciálnu príchuť pre dvoch mužov z jednej rodiny. Každý z nich totiž bojoval za iné farby.

Šéf futbalu v Opoji dostal netradičný narodeninový darček, gratulovali mu aj spartakovci

Šéf futbalu v Opoji dostal netradičný narodeninový darček, gratulovali mu aj spartakovci

Šesťdesiatku oslávil vo veľkom štýle! Dlhoročnému prezidentovi futbalového klubu z Opoja Rudolfovi Šípkovi prišli pogratulovať k životnému jubileu mnohé známe tváre.

Futbal, OSA: Ružindol pokoril Voderady, na dno padla Košolná

Majcichov aj Trnava bodovali na ihriskách súperov naplno. Líder súťaže vyhral v Dobrej Vode, Trnavčania dominovali v Suchej nad Parnou.

Futbal, 5. liga: Trebatice aj Boleráz bodovali naplno

Trebatice bodovali naplno v Borskom Mikuláši. Na Záhorí vyhrali suverénne 4:0. Boleráz zvládol ťažký zápas so Zvončínom.

Futbal, OM: V krupskom derby remíza, Zeleneč bodoval proti Malženiciam

Futbal, OM: V krupskom derby remíza, Zeleneč bodoval proti Malženiciam

Pre Malženice je Zeleneč zakliaty, nevyhrali tam ani tentoraz. Vyrovnávajúci gól na konečných 2:2 vsietil v 89. minúte Maron.

Futbal, 3. liga: Piešťany obrali o body Horses Šúrovce

Futbal, 3. liga: Piešťany obrali o body Horses Šúrovce

Prekvapenie 23. kola sa zrodilo v Piešťanoch, kde domáci získali za bezgólovú remízu Horses Šúrovce svoj šiesty bod v sezóne. Vrbové opäť prehralo, tentoraz o gol v Nových Zámkoch.

Futbal, III. A: Béčko Jaslovských Bohuníc deklasovalo trnavskú Sláviu

V súboji prvého s druhým sa zrodil hokejový výsledok v prospech lídra súťaže. Jaslovské Bohunice B deklasovali trnavskú Sláviu 7:2.

Futbal, OSB: Sokolovce prvýkrát vyhrali, Borovce zdolali Chtelnicu

Vôbec prvú výhru v sezóne zaznamenali Sokolovce, stále však ostávajú na poslednom mieste. Vedúci Červeník dohrával proti Bojničkám v početnej výhode o dvoch mužov a vedie súťaž...

Futbal, MRZ: Jaslovské Bohunice poriešili Galantu za polčas

Jaslovské Bohunice zažívajú víťazný víkend. Z triumfu sa tešilo okrem B-mužstva aj áčko, ktoré zdolalo Galantu 4:1, pričom o svojom triumfe rozhodlo už v prvom polčase.

« | 1 .. 255 256 257 258 259 260 261 262 263 .. 422 | »