Futbal, 5. liga: Piešťany aj Hlohovec vyhrali doma, Vrbové vonku

Futbalové ligyFutbal, 5. liga: Piešťany aj Hlohovec vyhrali doma, Vrbové vonku

Piešťany potvrdili pozíciu lídra súťaže a presvedčivo zdolali kopaničiarov z Myjavy. Vrbové vynikajúcim záverom otočilo výsledok v Chynoranoch, a tak tri body putovali pod šikmú...

Futbal, 2. liga: Malženice zdolali Trebišov, góly dávali ligisti

Futbalové ligyFutbal, 2. liga: Malženice zdolali Trebišov, góly dávali ligisti

Boj o postup pokračuje v nezmenenom trende, Komárno aj Prešov vyhrali, naďalej tak tieto mužstvá delia v tabuľke dva body.

Futbal, 7. liga: Červeník vystriedal Cífer na čele, Bohdanovce zdolali Siladice

Futbalové ligyFutbal, 7. liga: Červeník vystriedal Cífer na čele, Bohdanovce zdolali Siladice

Futbalovej jari sa dočkali aj futbalisti 7. ligy. Jesenný majster Cífer len remizoval, na čelo tabuľky sa tak dostal Červeník. Za zmienku stojí víťazstvo Bohdanoviec v zápase so Siladicami, a ako...

Futbal, 4. liga: Boleráz prehral zápas s lídrom, Jaslovské Bohunice zvíťazili

Futbalové ligyFutbal, 4. liga: Boleráz prehral zápas s lídrom, Jaslovské Bohunice zvíťazili

V 18. kole štvrtej ligy sa z nášho regiónu darilo iba Jaslovským Bohuniciam, Boleráz ani Trebatice nebodovali.

Futbal, 8. liga B: Veľké Kostoľany vyhrali v Brestovanoch, Zavar dal 9 gólov

Futbalové ligyFutbal, 8. liga B: Veľké Kostoľany vyhrali v Brestovanoch, Zavar dal 9 gólov

Jarná časť 8. ligy B sa po odhlásení Pečeňád začala s iba 13 účastníkmi, v každom kole tak bude mať jedno mužstvo voľno. Zimnú prestávku si o týždeň nedobrovoľne predĺžili futbalisti Trakovíc.

Trnavskí hádzanári smolne prehrali v Bratislave

HádzanáTrnavskí hádzanári smolne prehrali v Bratislave

Ešte v úvode 50. minúty viedli o štyri góly, napokon tesne prehrali.

Futbal, 8. liga A: Zeleneč remizoval, Dolná Krupá prehrala v Suchej

Futbalové ligyFutbal, 8. liga A: Zeleneč remizoval, Dolná Krupá prehrala v Suchej

Úvodné jarné kolo prinieslo viaceré výsledky na úkor favoritov.

Posledný domáci zápas sezóny: Trnavské volejbalistky hrajú v sobotu s Brusnom

VolejbalPosledný domáci zápas sezóny: Trnavské volejbalistky hrajú v sobotu s Brusnom

Séria o umiestnenie sa hrá na dva hrané zápasy, pričom v prípade rovnosti bodov z oboch zápasov série sa po skončení druhého zápasu hrá tzv. zlatý set.

Softbalistky pozývajú medzi seba nové talenty, pracujú aj na vylepšení areálu

SoftbalSoftbalistky pozývajú medzi seba nové talenty, pracujú aj na vylepšení areálu

Po zimnej halovej príprave sa pre trnavské softbalistky znova rozbieha súťažná sezóna pod holým nebom.

V Pečeňadoch skončil mužský futbal, družstvo odhlásili zo súťaže

Futbalové ligyV Pečeňadoch skončil mužský futbal, družstvo odhlásili zo súťaže

Výsledky klubu dosiahnuté v aktuálnom ročníku súťaže anulovali.

Kam za futbalom? Boleráz hrá kľúčový zápas, Brestovany hostia Veľké Kostoľany

Futbalové ligyKam za futbalom? Boleráz hrá kľúčový zápas, Brestovany hostia Veľké Kostoľany

V najvyššej futbalovej súťaži je síce reprezentačná prestávka, program v nižších súťažiach je však sľubuje bohatý.

SpartakFutbalistky Spartaka vybojovali v Trenčíne prvú jarnú výhru, uspeli aj mládežníčky

Hráčky Spartaka zaknihovali premiérové víťazstvo v jarnej časti súťaže, z Trenčína si vezú tri body po výhre 3:0.

GolfTrnavskí golfisti otvorili areál, cez úvodný víkend pocítili veľký záujem verejnosti

Golfový areál v Kamennom mlyne je prístupný skúseným golfistom aj úplným začiatočníkom, kaviareň je prístupná aj širokej verejnosti.