Hokej
Gladiátori deklasovali rezervu Martina, strelili desať gólov

HokejGladiátori deklasovali rezervu Martina, strelili desať gólov

Trnavčania potvrdili úlohu favorita, rozhodujúci náskok si domáci vytvorili v druhej tretine.

Trnavskí hokejisti už bez kanoniera Juráka vyhrali v Topoľčanoch

HokejTrnavskí hokejisti už bez kanoniera Juráka vyhrali v Topoľčanoch

Líder kanadského bodovania a najlepší strelec súťaže Roman Jurák prestúpil do extraligového mužstva.

Trnavskí hokejisti nestačili doma na Skalicu, rozhodla druhá tretina

HokejTrnavskí hokejisti nestačili doma na Skalicu, rozhodla druhá tretina

Gladiátori strelili prvý aj posledný gól zápasu, na body so Skalicou to však nestačilo.

Trnavskí hokejisti inkasovali v Detve až trinásť gólov

HokejTrnavskí hokejisti inkasovali v Detve až trinásť gólov

Trnavčania vycestovali na zápas iba s trinástimi hráčmi, z toho bolo sedem juniorov a jeden dorastenec.

Hokejisti vybojovali u favorita cenný bod, v Michalovciach prehrali až po predĺžení

HokejHokejisti vybojovali u favorita cenný bod, v Michalovciach prehrali až po predĺžení

Predĺženie vybojoval pre gladiátorov vyrovnávajúcim gólom v tretej tretine Martin Hrbáčik.

Každá piata strela skončila gólom, gladiátori deklasovali Považskú Bystricu

HokejKaždá piata strela skončila gólom, gladiátori deklasovali Považskú Bystricu

O osem gólov Trnavy sa postaralo až sedem rôznych strelcov.

HokejTrnavskí hokejisti porazili outsidera súťaže, rezerve Martina strelili päť gólov

Zápas sa hral v netradičnom čase, v piatok krátko popoludní sa do hľadiska prišlo pozrieť iba 28 divákov.

Trnavskí hokejisti podľahli na domácom ľade Topoľčanom

HokejTrnavskí hokejisti podľahli na domácom ľade Topoľčanom

Za Trnavčanov skórovali iba Beták a Schmidt, hostia napli sieť päťkrát.

Prešov odišiel z Trnavy naprázdno, gladiátori rozhodli v presilovkách

HokejPrešov odišiel z Trnavy naprázdno, gladiátori rozhodli v presilovkách

Trnavčania využili dve presilové hry a tretí gól dali do opustenej brány súpera.

Gladiátori rozhodli zápas proti slovenskej dvadsiatke až v závere

HokejGladiátori rozhodli zápas proti slovenskej dvadsiatke až v závere

Mladí reprezentanti dokázali zmazať trojgólový náskok Trnavčanov.

HokejGladiátori strelili prvý aj posledný gól zápasu, na body proti Detve to napokon nestačilo

Trnavčania najprv skórovali z trestného strieľania, záverečný gól pridali v presilovej hre. Súperovi z Detvy však podľahli 2:3.

Trnavskí hokejisti porazili vedúce Michalovce, Jurák strelil štyri góly

HokejTrnavskí hokejisti porazili vedúce Michalovce, Jurák strelil štyri góly

Bodovo sa darilo prvej formácii, k štyrom gólom pridal Roman Jurák aj jednu asistenciu, Dávidovia Schmidt a Okoličány zaznamenali po tri kanadské body.

Gladiátori na Považí viedli, domov sa však vrátili s prehrou

HokejGladiátori na Považí viedli, domov sa však vrátili s prehrou

Trnavskí hokejisti prehrali v 26. kole prvej hokejovej ligy na ľade Považskej Bystrice 2:7. V zápase síce viedli, o náskok ale rýchlo prišli.