Trnavské rybníky
reklama

Tip na darček pre muža: U futbalového fanúšika ľahko zabodujete

AKTUALITY - Firmy | 29.6.2022, 11.59, reklamný článok

Vybrať vhodný darček pre muža je, aj nie je jednoduché. Chlapi obvykle mávajú vyšpecifikované svoje hobby a dá sa k nim napasovať niečo, čo využijú. Treba však poznať rôzne špecifiká ich záľub a nekúpiť len tak hocičo. Viete napr. čo zohnať, ak máte doma futbalového fanúšika? Máme pre vás tri tipy.

Tip na darček pre muža: U futbalového fanúšika ľahko zabodujete

Ilustračné foto: pixabay.com

 

Výber z oficiálneho fanshopu

Základom je poznať obľúbený klub dotyčného. Na Slovensku je to jasné, obvykle každý drží palce tímu z mesta odkiaľ pochádza. 

 

Ale čo ak muž drží palce niektorému klubu zo zahraničia? Vravíte, že netušíte o futbale nič? Potom si všímajte, aké futbalové prenosy pozerá, ktoré intenzívnejšie prežíva a hlavne: pýtajte sa jeho kamarátov. A až potom kupujte suveníry z oficiálnych e-shopov klubov.

 

Nestačí totiž vedieť, že váš partner je fanúšikom Manchestru. Priaznivca United by nepotešil dres City. A naopak...

 

 

Doprajte mu hru na hernej konzole

Čoraz populárnejší sa stáva e-šport. Postupne sa stáva špecifickým odvetvím a získava si čoraz väčšiu podporu. Vedeli ste, že túto oblasť podporuje aj napr. Slovenský futbalový zväz a kluby z najvyššej súťaže?

 

Uskutočnili sa už dokonca aj rôzne turnaje, kluby reprezentovali konkrétni hráči, medzi sebou si to rozdali po sieti aj samotní futbalisti.

 

Populárna na hernej konzole Playstation je najmä simulácia futbalu FIFA. Hrať sa dá aj po sieti, svoje schopnosti si tak môže hráč vyskúšať s protivníkom z opačného konca sveta.

 

Samotná konzola Playstation je už nákladnejší darček, kde treba rátať so stovkami eur, jednotlivé hry však majú cenovky v desiatkach eur.

 

Zakúpiť sa dajú v kamenných obchodoch ale aj online e-shopoch ako je Alza. Takýto darček poteší nielen mladšie ročníky, ale i mnohých starších.

 

 

Výjazd s kamarátmi za futbalom

Hovorí sa, že najlepšie darčeky sú zážitky. Bol váš manžel už osobne na zápase jeho obľúbeného futbalového klubu? Nie? Darujte mu to a zabezpečte mu výlet s partiou na ligový zápas jeho top tímu. Verte, že na takýto darček nezabudne.

 

Oslovte jeho dobrého kamaráta, aby dal dokopy partiu, vybral zápas a dajte svojmu manželovi na narodeniny alebo pod vianočný stromček poukaz na absolvovanie takéhoto futbalového výjazdu. Alebo prípadne priamo kúpené lístky.

 

Napr. taká nemecká Bundesliga skutočne stojí za to a netreba ani riešiť drahé letenky. Cesta sa dá absolvovať autom.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama