Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Dres Spartaka budú aj v nasledujúcej sezóne obliekať Kamenár s Mikovičom

ŠPORT - Futbal - Spartak | 10.6.2022, 06.30, Ján Král

Klub pracuje aj na posilnení kádra.

Dres Spartaka budú aj v nasledujúcej sezóne obliekať Kamenár s Mikovičom

Martin Mikovič (pri lopte) vo finálovom stretnutí slovenského pohára. Foto: Peter Kollár

reklama

 

Spartak Trnava dnes predpoludním odštartuje letnú prípravu na novú sezónu. Hráči majú zraz v ranných hodinách, po úvodných formalitách okolo desiatej  absolvujú úvodnú tréningovú jednotku v areáli Slávie. 


V kádri pre nový súťažný ročník nebudú chýbať Ľuboš Kamenár a Martin Mikovič. Skúsený brankár a ľavý bek predĺžili s andelmi zmluvu.


Mikovič sa dohodol na dvojročnej zmluve, Kamenár spečatil pokračovanie so Spartakom o rok.

REDNOD
reklama


„Rokovania boli dlhé, ale som rád, že sme sa napokon dohodli. Teším sa na pokračovanie spolupráce so všetkými v klube a na zápasy v pohárovej Európe. Nedávno som v rozhovore povedal, že by som si ťažko vedel predstaviť hrať v inom klube a som rád, že to ešte nemusím riešiť. Ďakujem klubu za prejavenú dôveru,“ uviedol Martin Mikovič pre oficiálny web Spartaka.


Rovnaký zdroj cituje aj slová Ľuboša Kamenára: „Som veľmi rád, že mi klub ponúkol zmluvu na ďalšiu spoluprácu v Spartaku Trnava. Predĺžil som si kariéru o ďalší rok a je to pre mňa zaväzujúce, aby som sa zodpovedne pripravil a podával kvalitné výkony.“


Trnavský klub podľa našich informácií podpíše nový kontrakt aj s Kristiánom Koštrnom. K výhodnejším zmluvám sú bližšie tiež Marek Ujlaky mladší a Patrick Karhan, ktorí ukončili dorastenecký vek.


Staronovou tvárou tímu by sa čoskoro mohol stať brankár Martin Vantruba, naposledy hráč Dunajskej Stredy. O jeho návrate sa hovorí už dlhšie a spomenul to v nedávnom rozhovore pre náš web aj tréner Michal Gašparík.


Už potvrdeným novicom je nigérijský 20-ročný stredopoliar Azeez Oseni. V hre sú ešte príchody hráčov do každej formácie.


Okrem Martina Škrtela, ktorý ukončil profesionálnu kariéru, s najväčšou pravdepodobnosťou skončil v Spartaku Jakub Grič. Silový stredopoliar nenašiel s klubom spoločnú reč ohľadne podmienok pokračovania spolupráce.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda ihneď
reklama