Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Prestup leta v Spartaku spravil asistent trénera Tomáš Prisztács

ŠPORT - Futbal - Spartak | 14.6.2022, 06.44, Ján Král

S manželkou Erikou už čakajú bábätko.

Prestup leta v Spartaku spravil asistent trénera Tomáš Prisztács

Pani a pán Prisztácsovci. Foto: archív TP

reklama

 

Najväčší prestup letnej prestávky spravil v Spartaku Trnava Tomáš Prisztács. Status slobodného vymenil za stav manželský.

 

Asistent trénera Michala Gašparíka spečatil svoj dlhoročný vzťah s partnerkou Erikou Markovičovou svadbou. Vzájomné áno si povedali v rodných Košiciach.


„Po dlhšom čase sme sa rozhodli spraviť tento krok, čakáme už aj prírastok do rodiny. Spojili sme príjemné s užitočným, využili sme voľné dni a po športovo úspešnom roku na Spartaku máme aj rodinný míľnik,“ povedal Tomáš Prisztács.

reklama


Novomanželom sa narodí koncom októbra dievčatko. Meno zatiaľ vybrané nemajú. Svadbu v Košiciach riešili na poslednú chvíľu, pretože pôvodný zámer vyzeral inak.


„Chceli sme ísť do USA za mojou rodinou do San Diega, ale tým, že už je partnerka v pokročilom štádiu tehotenstva, lekári neodporúčali dlhý let. Všetko sme už mali dohodnuté a pripravené, chceli sme sa zobrať v Los Angeles na pláži. Nevyšlo to, vďaka Erike, ktorá zariadila veci, sme to ale zvládli doma v kruhu najbližších,“ dodal.


Dvojica mala, mimochodom, romantické zásnuby. Počas zimnej prestávky vyrazila na výlet do New Yorku. Počas korčuľovania dva dni pred Vianocami v Bryant parku na Manhattane Tomáš pokľakol a vytiahol pred Eriku prsteň.

 

Kladná odpoveď nenechala na seba čakať, čo rozjasalo  okolostojacich Američanov.

 

Sekne im to, čo poviete? Foto: archív TP

 


„Verím, že Ameriku si čoskoro zopakujeme, zájdeme aj na pláž, kde sme sa chceli zobrať, už však v trojici s dcérkou,“ usmial sa 28-ročný pracant, ktorý má v realizačnom tíme andelov na starosti aj dátové analýzy a videozostrihy.


Vďaka výbornej angličtine, ktorú si ešte viac zdokonalil počas pôsobenia v Amerike, s prehľadom komunikuje s legionármi v tíme. V minulosti už si vyskúšal aj pozíciu hlavného trénera v maďarskej nižšej súťaži.

 

V Spartaku pôsobil najskôr pri mládeži, od júna 2020 funguje pri A-tíme.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2023 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama